Львів'яни позачиняли ринки і магазини і пішли на мітинг проти "азаровщини"

Четвер, 4 листопада 2010, 14:10

Близько 2,5 тис. осіб пікетують будівлю Львівської облдержадміністрації із вимогою відставки Кабміну за розроблений ним проект Податкового кодексу.

Акція почалася о 11.30. У ній беруть участь в основному торговці львівських ринків, повідомляє "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Присутні тримають плакати з гаслами: "Ні азаровщині!", "Ні тігіпковщині!", "Ми за чесні податки!", "Ні податковому терору!", "Зупинимо податкове гетто!", "Геть податок на депозит!", "Кожному депутату - по касовому апарату!".

Водночас найбільші львівські ринки, зокрема, "Галицьке перехрестя", не працюють, магазини закриті, а на дверях вивішені таблички з написом: "Зачинено. Пішов на акцію протесту. Якщо приймуть Податковий кодекс, буде далі закрито".

Також присутні скандують: "Геть Тігіпка!", "Геть Азарова!", "Ні - Податковому кодексу!".

У своїх виступах протестувальники заявляють, що також вони вимагають відставки президента Віктора Януковича та голови Львівської обладміністрації Василя Горбаля.

Підприємці вимагають накласти мораторій на розгляд проекту Податкового кодексу, який, на їхню думку, спрямований на знищення середнього класу.

Як відомо, у Києві тисячі осіб беруть участь в акції протесту біля будівлі Верховної ради.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!