Пінчук планує IPO на Варшавській біржі

Четвер, 28 жовтня 2010, 11:30

Нафтогазова компанія "Гео Альянс" Віктора Пінчука планує провести IPO на Варшавській фондовій біржі.

Як повідомив польський сайт parkiet.com, на початку тижня банк UniCredit CA IB організував презентацію компанії "Гео Альянс" для інституціональних інвесторів, на якій було оголошено, що компанія планує первинне розміщення акцій (IPO) на Варшавській біржі, пише видання "Комерсант-Україна".

Директор зі стратегії та інвестицій "Гео Альянсу" Владислав Казарцев розповів, що IPO може відбутися в кінці 2010-го або I кварталі 2011 року.

Організаторами розміщення виступають інвесткомпанія Concorde Capital і UniCredit CA IB.

Більше докладної інформації в компанії не повідомляють. Але джерело, близьке до угоди, зазначило, що обсяг розміщення буде визначений наприкінці листопада.

Учасники ринку пов'язують "Гео Альянс" з основним власником EastOne Group Віктором Пінчуком.

Але в прес-службі компанії підтвердити або спростувати це відмовляються.

Тим не менш генеральним директором "Гео Альянсу" з 2008 року є Леонід Пєтухов, який раніше відповідав у EastOne за інвестиції в нафтогазову галузь.

У свою чергу генеральний директор EastOne Group Геннадій Газін минулого тижня повідомив, що група вивчає можливість розширення присутності в традиційному нафтогазовому секторі, в тому числі за рахунок IPO.

У прес-службі Міністерства охорони навколишнього природного середовища розповіли, що "Гео Альянс" управляє діючими свердловинами на чотирьох родовищах, одна свердловина зараз знаходиться в стадії буріння, а також має 16 ліцензій на розробку в Луганській, Харківській, Сумській, Полтавській та Чернівецькій областях.

Її запаси оцінюються в 175 млн. барелів нафтового еквіваленту.

Крім того, компанія володіє 49 км трубопроводу, що з'єднує видобувні свердловини з сепарації і з національною газотранспортною мережею, а також сховищами газового конденсату.

За даними компанії, "Гео Альянс" видобула 66,4 млн. кубометрів газу, ставши п'ятим за величиною добувачем в країні, після "Укргазвидобування", "Укрнафти", "Чорноморнафтогазу".

Дохід компанії в 2009 році склав 36,6 млн. доларів, EBITDA - 24,4 млн. доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua