Білорусь і Литва домовляються про диверсифікацію постачань нафти і газу

Вівторок, 20 липня 2010, 11:47

Прем'єр-міністр Білорусі Сергій Сидорський затвердив склад білоруської частини двосторонньої білорусько-литовської робочої групи з співробітництва у питаннях паливно-енергетичного комплексу.

Про це повідомляє агентство "УНІАН" із посиланням на відповідне розпорядження білоруського уряду.

Білоруську частину групи очолив перший заступник прем'єр-міністра Володимир Семашко. До складу групи увійшли перший заступник міністра енергетики Едуард Товпенець, заступник голови концерну "Белнафтохім" Володимир ВолкоВ, а також представники Мінекономіки, Мін'юсту, Мінтрансу, Держкоммайна, ВАТ "Белтрансгаз", ЗАТ "Білоруська нафтова компанія".

Відповідно до розпорядження, робочій групі доручено до 1 листопада 2010 року в установленому порядку внести прем'єр-міністру Білорусі пропозиції щодо можливості будівництва терміналу скрапленого природного газу на території Литви для поставок скрапленого природного газу через литовську територію до Білорусі.

Крім того, робоча група має підготувати пропозиції щодо поставок нафти з Венесуели через морські термінали і територію Литви до Білорусі.

Як повідомлялося, домовленість про створення двосторонньої робочої групи зі співробітництва у питаннях паливно-енергетичного комплексу була досягнута під час зустрічі прем'єр-міністра Білорусі Сергія Сидорського і прем'єр-міністра Литви Андрюса Кубілюса 28 червня 2010 року в Мінську.

Наразі поставки нафти з Венесуели до Білорусі здійснюються через Одеський морський порт і територію України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!