У Коломойского кажуть, що не знали про недопуск до продажу "Луганськтепловозу"

Понеділок, 21 червня 2010, 17:19

Зроблена головою Фонду державного майна Олександром Рябченком в ефірі одного з телеканалів заява про те, що компанія "Мантара Холдинг" була проінформована про свій недопуск до участі в конкурсі з продажу держпакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз" за шість днів до його закінчення, не відповідає дійсності.

Про це заявив уповноважений "Мантара Холдингу" В'ячеслав Деришев, повідомляє агентство "УНІАН".

За його словами, юрист, який представляє інтереси "Мантара Холдинг", був справді присутній 8 червня на розкритті конкурсною комісією конвертів з документами компаній, які побажали взяти участь у конкурсі.

Проте, сказав Деришев, представники Фонду держмайна не надали ніякої інформації представникам "Мантара Холдинг" про те, чи була допущена чи не допущена компанія до участі в цьому конкурсі.

"Все, що нам було сказано - що в разі чого ми не зможемо повторно подати на конкурс документи", - зазначив він.

Деришев також повідомив, що офіційне рішення Фонду держмайна, зокрема його наказ про недопуск компанії до участі в конкурсі, з'явилося лише напередодні його проведення - 14 червня.

Представники "Мантара Холдингу", за його словами, були ознайомлені з цим рішення фактично вже після закінчення робочого дня - о п'ятій годині вечора 14 червня.

Деришев також зазначив, що сьогодні його компанією розглядається можливість вимагати в суді спростування від голови ФДМУ поширеної ним інформації про своєчасне інформування компанії "Мантара Холдинг" про її недопуск до участі в конкурсі.

Як повідомлялося, 15 червня Керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод", що входить до російського "Трансмашхолдингу", була визнана переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз".

Реалізаційна ціна підприємства склала 410 млн. гривень, перевищивши його стартову ціну всього на 10 млн. гривень.

Усього в конкурсі брали участь дві компанії - ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання ім. Фрунзе" (НВО ім. Фрунзе") і Брянський машзавод. Третя компанія, яка подала заявку на конкурс, - "Мантара Холдинг" Ігоря Коломойського - не була допущена ФДМУ до участі в ньому.

Ліцетатор торгів запропонував учасникам конкурсу підвищити ціну на 1 крок (4 млн. грн.) - до 414 млн. грн., проте учасники торгів відмовилися підвищити свої цінові пропозиції.

В результаті переможцем конкурсу була визнана Керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод" з її початковою ціновою пропозицією 410 млн. грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!