Кримський содовий завод починає випуск екологічної соди

Четвер, 19 червня 2008, 16:52

"Кримський содовий завод" (КСЗ, Красноперекопськ, АРК), що входить до складу міжнародної групи OstChem Holding, замінивши два з чотирьох фільтрів станції, завершив перший етап її реконструкції.

Загальна вартість реконструкції оцінюється в 3 млн євро, - повідомляє "Інтерфакс Україна" .

"У результаті модернізації завод приступить до виробництва кальцинованої соди зі зниженим змістом хлор-іона, яка користується більшим попитом на світовому ринку", - говориться в прес-релізі OstChem у четвер.

Відповідно до нього, КСЗ має намір поліпшити свої ринкові позиції завдяки новій продукції на ринку кальцинованої соди для склоробного виробництва.

Завод також розраховує за рахунок підвищення екологічних стандартів після реконструкції наростити свою присутність на ринках Євросоюзу.

Підприємство нагадує, що проект модернізації був розроблений в 2007 році на базі досвіду використання швидкохідних вакуум-фільтрів на аналогічних підприємствах Німеччини.

Передбачається, що два фільтри, які залишилися будуть установлені до кінця третього кварталу нинішнього року.

Строк окупності інвестицій складе два роки.

ВАТ "Кримський содовий завод" є ведучим у Східній Європі підприємством з виробництва технічної кальцинованої соди із проектною потужністю 698 тис. тонн соди в рік.

КСЗ забезпечує близько 80% потреби внутрішнього ринку України й 2,5% - світового ринку кальцинованої соди.

OstChem Germany Gmb (Німеччина), дочірній компанії OstChem Holding AG, належить 89,99% акцій КСЗ.

90% акцій OstChem Holding AG належать Group DF, що поєднує активи співвласника швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo Дмитра Фірташа.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!