Портнов збирається почати роботу в ФДМУ вже до середини лютого

П'ятниця, 8 лютого 2008, 11:31

Призначений першим заступником голови Фонду держмайна Андрій Портнов має намір приступити до виконання своїх обов'язків уже до середини лютого.

Це випливає з його слів, які він сказав голові ФДМУ Валентині Семенюк під час зустрічі з нею в четвер перед тим, як залишити Фонд держмайна, пише "Комерсант-Україна".

"Я підкреслив, що буду виявляти до неї максимальну повагу й обов'язково візьму на озброєння все краще, що вона встигла зробити", - сказав Портнов.

"Я також сказав, що мені дуже подобається в неї в кабінеті і що я обов'язково буду годувати її рибок. Причому до їхнього годування я маю намір приступити максимум тижня за півтора", - додав він.

На питання, що він має намір робити в зв'язку з виходом указу президента, яким була зупинена дія розпоряджень Кабміну про відсторонення Семенюк від виконання своїх обов'язків, Портнов заявив:

"Ми виконуємо указ президента. Він мав юридичне право призупинити розпорядження уряду. Але й уряд діяв у рамках Конституції і законів".

"Будемо домагатися звільнення голови ФДМ і призначення нового в парламенті. Ми, знаєте, постійно відчуваємо плече і підтримку президента", - додав він.

Окрім того, після відвідування ФДМ, Семенюк зібрала в себе в кабінеті папери і відправилася з ними в Секретаріат президента.

Там, за інформацією видання, вона зустрілася з главою Секретаріату президента Віктором Балогою.

У той же час у четвер прес-секретар Балоги Юлія Єршова заявила "Українській правді", що він не зустрічається із Семенюк і в його графіку така зустріч на четвер не запланована.

Як відомо, напередодні саме Балога жорстко розкритикував рішення Кабміну щодо керівництва ФДМ, назвавши їх "неконституційними".

Результатом цієї зустрічі стала поява указу президента, що припиняє дію розпоряджень Кабміну.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!