Нафтогаз передасть газорозподільні мережі Дніпрогазу іншій компанії

Вівторок, 16 жовтня 2007, 11:41

Правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" 2 жовтня ухвалило рішення про передачу газових розподільних мереж з балансу газопостачальної компанії "Дніпрогаз" на баланс "Дніпропетровськгазу".

Про це повідомила прес-служба Міністерства палива та енергетики.

На нараді 15 жовтня з питань аналізу стану газорозподільних мереж і обладнання міськ- і облгазів міністр палива й енергетики Юрій Бойко доручив "Нафтогазу України" завершити процес передачі мереж "Дніпропетровськгазу".

Станом на початок 2007 року 51% акцій "Дніпропетровськгазу" належали Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України", 24,9% володіла компанія "Газтек".

У свою чергу, по 24% акцій "Газтеку" належать компаніям Pasler Enterprises, Porala Venchers, Nesiba Venchers і Krezer Holdings (усі - Кіпр).

Як повідомлялося, "Дніпрогаз" контролює російська компанія закрите акціонерне товариство "Комплексні енергетичні системи" (КЕС) бізнесмена Віктора Вексельберга.

15 жовтня прокуратура Дніпропетровської області затримала за підозрою в службовій недбалості головного інженера і його першого заступника компанії "Дніпрогаз" у зв'язку з вибухом газу в житловому будинку 13 жовтня в Дніпропетровську.

Тоді 15 чоловік загинули й 17 були госпіталізовані.

Дочірнє підприємство "Нафтогазу України" "Газ України" вважає, що можливою причиною вибуху газу в житлових будинках Дніпропетровська став недостатній ремонт і модернізація газорозподільних мереж "Дніпрогазом".

Сама компанія вважає причиною вибуху газу несправність газорозподільного пункту.

Всі газорозподільні мережі належать державі й експлуатуються облгазами на основі договорів з "Газом України".

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua