Інтерв'ю

Ігор Мітюков: Сьогодні немає підстав вважати, що Україні загрожує дефолт
Ми можемо зіткнутися з банкрутствами приватних українських компаній, але це не відобразиться на макроекономічних показниках країни. Як правило, у випадку дефолту приватного позичальника, проблема вирішується шляхом повної або часткової зміни власника.
Максим Бланк: "Дефолт лягає непосильним тягарем на репутацію влади, закінчуючи її політичну кар'єру"
Політичні наслідки дефолту для ключових осіб, безпосередньо пов'язаних з управлінням державними фінансами означають майже завжди кінець їх політичної кар'єри.
Володимир Стельмах: "НБУ віддав гроші на зарплату бюджетникам"
А що робити з грошима, які є у вас в кишені? На них мій підпис. Ви ж тоді звернетеся в суд і скажете - ці гроші недійсні. Дайте мені інші гроші, тільки з підписом не Стельмаха, а його попередника.
Ігор Мітюков: Якщо хочете міцну гривню - не треба всі стрілки переводити на НБУ
Криза в Україні виглядає драматично. Падіння показників у нас більше, ніж в інших країнах. Але в соціальному плані ситуація більш спокійна. І за це потрібно поклонитися до ніг українського народу.
Ігор Воронін: "Помилки в газових контрактах будуть наздоганяти нас 11 років..."
Ми мали підписати довгостроковий контракт на транзит, з гарантією його оплати в обсягах 110 мільярдів кубометрів на рік! Але самі створили Газпрому можливість будувати альтернативну трубу в обхід України. Як це можна назвати перемогою України?
Ігор Воронін: "Хіба це справедливо, що в нас газ дорожче, ніж в Німеччині?"
Ціна може бути як нижчою за 228, так і вищою. Якщо враховувати прогноз Goldman Sachs, що ціна нафти по 2009 року складе в середньому 100 доларів, то вартість газу для України може дійти до 600 доларів.
Сергій Пашинський: Тимошенко брала Путіна за ґудзик і просила: "Владимир Владимирович, еще 10 минут..."
"Те, чого домоглася Тимошенко на газових переговорах – це просто диво. Багато високопосадовців з Росії були категорично проти компромісів, які були підписані".
Роман Жуковський: "Безперечно точно Тимошенко несе частку відповідальності за дві речі"
Україна - бівалютная країна. І для нас рух на валютному ринку має сенс. Наприклад, в Угорщині він має ще більший сенс, тому що там 80% у валюті - у нас 50%, дякувати Богові.
Дмитро Фірташ: "я нагодував Україну, нагодував Газпром, а за весілля заплатила Європа"
Ми заробляли за рахунок Європи - 2,5 мільярди на рік, закрили різницю на суму, що пішла на дотування України, вирахували податки, і залишилося порядка 800 мільйонів доларів прибутку. З них Газпром отримав свою половину, а я - свою. Але сподіваюся, що я заслугував цю половину. (рос)
Роман Жуковський: Росія зацікавлена, щоб без газу "лягли" наші металургія та хімія. Ми там – основні конкуренти
Не можна вважати, що в усьому винен лише Стельмах. Інакше, грубо кажучи, уряд треба було б розігнати за те, що в нього ВВП так низько впав.
Арсеній Яценюк: "Катастрофа, коли на кризі заробляє саме влада. Це, фактично, грабіж"
Є вузьке коло осіб, які мають доступ до ресурсу. Я не виключаю, що зараз в Україну з боку Росії заведуть мільярдів десять доларів. Що таке 10 мільярдів? В сьогоднішній ситуації за них можна скупити півкраїни.
Арсеній Яценюк: "Ви повинні "йти в телевізор" і пояснювати людям, що ви робите..."
Системне фінансування дефіциту бюджету за рахунок будь-яких джерел, які мають відношення до емісії, - це катастрофа. Тому що ми тоді повернемося у 1990 рік. (ЧАСТИНА 1)
Олександр Омельчук: "Населення буде накопичувати іноземну валюту, причому бажано під подушкою"
Україна має дуже відкриту економіку. Експорт плюс імпорт, поділений на ВВП, складає в нас більше 100%. Це дуже серйозна міра відкритості. Завдяки цьому, Україна є гіперчутливою і до позитивних тенденцій і до спадів у світовій економіці.
Микола Азаров: "Я впевнений, навіть кредит МВФ буде роздерибанено…"
"Я ніколи не казав, що ситуація в Україні настільки важка, щоб кидатися в МВФ по негайний кредит на п'ять років"
Сергій Терьохін: Україна стала заручницею параної Стельмаха
Фондовий брокер, хоча для нього це буде ментальним шоком, піде копати ями і будувати дороги. Якщо, звичайно, захоче заробляти якусь зарплату.
Ілля Горн: суднобудування врятувати металургію не зможе
Раніше замовники ганялися за будівельниками, сьогодні навпаки. Вони не дуже розуміють наші реалії, будь-який судовий процес вважають проблемою архіважливою.
Валерія Гонтарєва, частина 2: Депресія ще навіть не почалась…
"Нафтогаз" жодного разу вчасно не подав фінансову документацію. Але поки євробонди торгувались близько номиналу, йому давали шанс. А зараз кожен думає: "Дістали, будемо подавати заявку на дефолт".
Валерія Гонтарєва: Нацбанк спровокував ревальвацію
За п’ять останніх років НБУ просто зобов’язаний був провести лібералізацію. Тоді би ми могли уникнути того, що зараз відбувається. Але сьогодні ми отримали доларизовану економіку. Тепер відпустити гривню у вільне плавання більше схоже на неадекватну поведінку.
Борис Тимонькін: Вся криза останніх років – результат чистого психозу
"Когда снимать ограничения НБУ? Такой договоренности нет. Сейчас у больного температура 40. Когда ему можно идти на работу? Когда будет здоров".
Борис Тимонькін: Я не дивлюся політичні новини. Навіть якщо вибори щомісяця – це вже їхні проблеми
- Коли всі біжать на один борт, судно перекинеться. Тоді капітан може навіть стріляти. Тому що більшість людей врятується, - виправдовує банкір дії НБУ.