У ГПУ розкрили деталі обшуків в УЗ

Четвер, 12 квітня 2018, 14:50

Правоохоронці провели обшуки у приміщенні ПАТ "Укрзалізниця" у зв’язку з  розслідуванням кримінальної справи за фактами заволодіння грошовими коштами, які призначалися на ремонт приміських дизель-поїздів.

Про це розповів речник ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці Facebook.

Як зазначається, у межах даної кримінальної справи уже повідомлено про підозру 14 службовим особам, зокрема 3 особам керівного складу департаментів ПАТ "Укрзалізниця", 4 керівникам афілійованих підприємств, 7 службовим особам залізниці та її філій інших рівнів.

"Досудовим слідством, крім іншого, встановлено, що керівники ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" за попередньою змовою із керівництвом регіональних філій за безпосередньої участі керівництва ПАТ "Укрзалізниця", із залученням ряду фіктивних підприємств, достовірно знаючи, що жодних робіт із модернізації дизельних двигунів М 756 на ПрАТ "ДТРЗ" не проводилось, склали та видали ряд завідомо неправдивих офіційних документів щодо нібито здійснення ремонтів цих двигунів, які стали підставою для перерахування понад 70 млн гривень", - зазначив Лисенко.

За його словами, колишні керівники ПрАТ "ДТРЗ", яким повідомлено про підозру, визнали, що зазначені операції були безтоварні.

Вчинення злочину стало можливим у зв’язку з тим, що працівниками ПАТ "Укрзалізниця" усупереч вимогам правовстановлювальних документів підприємства прийняті рішення про можливість укладення таких договорів філіями без отримання письмового дозволу ПАТ "Укрзалізниця".

Нагадаємо, співробітники Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України проводять обшуки в офісі ПАТ "Укрзалізниця".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"