СБУ прийшла з обшуками в "Укрзалізницю"

Четвер, 12 квітня 2018, 10:25
 

Співробітники Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України проводять обшуки в офісі ПАТ "Укрзалізниця".

Про це ЕП повідомив співрозмовник в компанії.

Відзначається, що обшуки проводяться за адресою вулиця Тверська, 5, співробітниками Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України. Слідчі дії здійснюються за раніше відкритими кримінальними провадженнями.

За даними джерела, обшуки проводяться у члена правління "Укрзалізниці" Сергія Михальчука.

Нагадаємо, Михальчук підозрювався "у справі зловживань в особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів" разом з братами Дубневичами.

У 2009-2011 роках він був заступником гендиректора "Укрзалізниці" Михайла Костюка. Останній відомий тим, що запатентував разом із Дубневичами рейкові скріплення, за які УЗ щороку сплачувала мільйони гривень.

На початку квітня 2017 року НАБУ провело обшук в офісах компаній, які належать братам Дубневичам, однак про результати обшуку нічого невідомо.

Восени 2016 року декларації Богдана та Ярослава Дубневичів викликали фурор у ЗМІ та серед експертів, оскільки в них були перераховані значні суми готівкових коштів і величезна кількість зареєстрованого них і членів їх сімей нерухомого майна.

Зокрема, брати Дубневичи виявилися лідерами серед українських політиків за кількістю задекларованих готівкових коштів. Богдан Дубневич задекларував 11,5 млн дол., його дружина Тетяна має 137,1 мільйонів гривень.

Ярослав Дубневич зберігає готівкою 8 мільйонів 230 тисяч доларів США, 2 млн 780 тисяч євро та 5 мільйонів гривень готівкових коштів.

Пізніше НАБУ викрило 1,5-мільярдну схему компаній братів Дубневичів.

Як відомо, "Укрзалізниця" закуповує запчастини, які виробляють компанії братів Дубневичів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"