Китай запроваджує нові правила експрес-доставки

Середа, 28 березня 2018, 20:49

У Китаї будуть введені нові правила, покликані забезпечити тривалий розвиток динамічного сектора експрес-доставки.

Про це пише агентство Синьхуа.

Відповідно до указу, підписаного прем'єром Держради КНР Лі Кецяном, перші в країні спеціальні правила, що регулюють сектор експрес-доставки, набудуть чинності 1 травня.

Нові правила використовуватимуться  як нормативна база для впорядкування операцій кур'єрських компаній і захисту інтересів споживачів.

Як зазначається, правила також націлені на вирішення низки актуальних проблем в секторі, включаючи забезпечення безпеки особистої інформації споживачів і скорочення відходів від пакувальних матеріалів.

Китай чотири роки поспіль лідирує в світі за обсягом угод у секторі експрес-доставки, середньорічне зростання якого в країні протягом минулих десяти років становило 42%. Понад половина операцій експрес-доставки в світі відбувалися китайськими компаніями.

У 2017 році обсяг угод в секторі експрес-доставки Китаю досяг 495 млрд юанів - близько 80 млрд доларів.

Нові правила також заохочують гравців сектора запускати транснаціональні послуги експрес-доставки і активно розширювати свою присутність на закордонних ринках.

"Правила допоможуть Китаю в формуванні мережі експрес-доставки, з'єднаної з зовнішнім світом, і дозволять стимулювати розвиток глобальної логістичної системи", - переконаний співробітник Центру з вивчення проблем розвитку при Держраді КНР Вей Цзіган.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!