Число безробітних в світі перевищило 200 мільйонів

Вівторок, 10 жовтня 2017, 13:55

У 2017 році кількість безробітних у всьому світі збільшилася і перевищила 200 мільйонів чоловік.

Про це повідомляє FinClub з посиланням на дослідження Міжнародної організації праці (МОП).

"Основна причина тяжкого становища на ринку праці - стагнація малого і середнього бізнесу, особливо в країнах, що розвиваються", - заявили в організації.

Відзначається, що за рік армію безробітних поповнили 3,4 млн чоловік. Традиційно основними роботодавцями, особливо в бідних країнах і країнах із середнім рівнем доходу, є малі підприємства.

У бідних африканських країнах на малий бізнес припадає майже половина робочих місць. В арабських державах середній бізнес працевлаштовує 70% працюючих. Однак в останні роки, згідно з даними МОП, такого роду компанії стикаються з серйозними проблемами і навіть переживають стагнацію. Вони не тільки не створюють нових робочих місць, а й скорочують число своїх співробітників.

Це призвело до того, що темпи зростання чисельності людей працездатного віку значно випереджають темпи створення нових робочих місць.

Дані по 130 країнам світу показують, що до фінансової кризи, що почалася в 2008 році, в сфері малого бізнесу з'являлося набагато більше робочих місць, ніж в великих фірмах. Однак зараз ситуація змінилася. Невеликі приватні компанії вважають за краще обходитися малими силами.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики в Україні рівень безробіття поступово знижується.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!