Drone.ua запустив спільне підприємство вартістю 4,7 мільйона доларів

Субота, 3 червня 2017, 12:05

Українська компанія Drone.ua оголосила про залучення інвестицій від ряду приватних інвесторів з Великобританії, Польщі та Молдови.

Про це пише Ain.ua.

Інтереси інвесторів в Україні представляє компанія "Студія Аграрних Систем". Розмір інвестицій або умови угоди не розкриваються. Кошти залучалися під створення спільного підприємства під назвою DroneUA Agroservice. Учасники угоди оцінюють його в 4,7 млн ​​доларів.

При оцінці підприємства до уваги бралися показники існуючого земельного банку клієнтів Drone.ua, інформація про поточні фінансові показники (наприклад, дані щодо щомісячної передплати за агропослугами), а також заплановані показники зростання.

Підприємство стане провайдером послуг безпілотних технологій в сільському господарстві. Воно буде заробляти, продаючи сервіси сільськогосподарським підприємствам за моделлю передплати.

Ці сервіси включають аерозйомки посівів, розрахунки рівня вегетації, біохімічний аналіз рослин, аналіз грунту і т.д.

Близько третини прибутку компанії керівництво планує витратити на R&D. До активів нової компанії вже входить свій дослідницький центр на базі сільськогосподарського підприємства в Черкаській області, загальною площею 1477 га.

До кінця 2018 року штат нового підприємства планують збільшити до 200 осіб, відкрити філії в Одесі, Кіровограді, Сумах.

В результаті угоди обсяг земельного банку, що обслуговується DroneUA Agroservice збільшився більш ніж на 30% - до 3,1 млн га. Оператори дронів планують здійснити в 2017 році близько 30 тисяч вильотів за новими площами в Україні.

Читайте також: Безпілотники розбрату, або Що приховує ринок українських дронів

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!