Німеччина збільшила експорт до України: 1,1 мільярда євро в першому кварталі

Четвер, 25 травня 2017, 11:03

Експорт Німеччини до України у першому кварталі 2017 року збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року майже на 29% та в абсолютних цифрах склав 1,1 мільярда євро.

Про йдеться у звіті Східного комітету німецької економіки, повідомляє Deutsche Welle.

"Важкий процес реформ в Україні почав себе окупати", - зазначив голова Східного комітету німецької економіки Вольфганг Бюхеле.

Він пояснив це зростання тим, що Україна знову почала сприйматись як ринок з потенціалом до зростання. Окрім збільшення німецького експорту до України, збільшився майже на 6% також і імпорт української продукції до ФРН.

Загалом, за даними Східного комітету німецької економіки, експорт ФРН до країн Східної Європи збільшився у першому кварталі нинішнього року на 20%, до 14,8 мільярда євро. А імпорт до Німеччини з країн Східної Європи зріс на 27,6%, до 16,6 мільярда євро.

Як зазначив Бюхеле, причиною такого зростання стала насамперед активізація торгівлі з Російською Федерацією. Експорт до РФ з ФРН зріс майже на третину, або на 1,5 мільярда євро, а імпорт з Росії зріс на 35%, або на 2,1 мільярда євро.

"Попри санкції, Росія знову стала двигуном торгівлі Німеччини зі Східною Європою", - зазначив Бюхеле.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!