Місцева влада отримає право встановлювати тарифи на тепло та воду

Вівторок, 28 березня 2017, 20:29

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, планує через два місяці передати місцевим органам влади права на встановлення тарифів на тепло, гаряче водопостачання і водовідведення.

Про це під час наради у Кабміні за підсумками минулого опалювального сезону заявив член Нацкомісії Руслан Машляківський, пише УНІАН.

"Після набрання чинності новими ліцензійними умовами на надання послуг з теплопостачання та водовідведення ми отримаємо можливість через два місяці передати ліцензійні справи місцевим органам влади для того, щоб наступний опалювальний період і надалі вони самі регулювали тарифи", - сказав він.

Також він додав, що 67% водоканалів, які були ліцензіатами Нацкомісії, перейдуть у відання місцевих органів влади.

Реклама:

У повноваження місцевих органів переходить встановлення тарифів на водопостачання і водовідведення по тих підприємствах, які надають послуги для населення з кількістю населення менше 100 тисяч осіб.

За словами Машляківського, також 74 діючі теплокомуненерго будуть передані у сферу регулювання місцевої влади.

Як повідомлялося, 22 березня НКРЕ затвердила нову редакцію Ліцензійних угод з надання послуг з теплопостачання.

Очільник регулятора Дмитро Вовк заявляв, що Нацкомісія передаватиме повноваження з формування тарифів, затвердження інвестиційних програм для підприємств ЖКГ на місця у рамках проведеної урядом політики щодо децентралізації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: