Гройсман вважає завищеною стартову ціну ОПЗ

Середа, 3 серпня 2016, 17:04

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що стартова ціна Одеського припортового заводу завищена і впевнений, що Фонд державного майна зробить все можливе для перезапуску аукціону з його продажу.

Про це Гройсман заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я думаю, що найголовніша проблема - ціна цього підприємства. Її визначав український оцінювач. Коли ми прийшли до уряду, то ця оцінка вже була затверджена, і у нас не було підстав змінювати її", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що він одразу вважав стартову ціну підприємства дуже високою. За словами прем'єра, що нижча стартова ціна, то більша кількість учасників аукціону, а під час торгів виникає конкуренція і від цього кінцева ціна буде вищою.

"Зараз, враховуючи досвід невдалого аукціону, можу сказати, що інтерес до цього об'єкта є, і ФДМ зробить все необхідне для того, щоб перезапустити продаж ОПЗ. Я думаю, що цей об'єкт ми продамо, хто б і як би не намагався перешкодити. Може комусь це не подобається, але це корисно для економіки країни", - наголосив глава уряду.

На думку Гройсмана, розслідування Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед посадових осіб ОПЗ не завадить аукціону, оскільки воно не має відношення до власності заводу як такої, а швидше є ознакою його очищення.

Як відомо, конкурс з продажу ОПЗ (Одеського припортового заводу) не відбувся через відсутність заявок.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!