"Укргазвидобування" похвалилося мільйонами, які зекономило на метанолі

Четвер, 7 квітня 2016, 19:58

130 млн гривень "Укргазвидобування" вдалося зекономити за 8 місяців роботи (з серпня 2015 року по квітень 2016 року) на закупівлі тільки одного з великого переліку необхідних для газовидобування інгредієнтів - метанолу.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

"До приходу нової команди, на протязі довгого періоду часу, трималася середньозважена ціна в 1460 дол за тонну. Новій команді вдалося поступово знизити ціну до 900 дол за тонну. Ця різниця в 560 дол на тонні (зниження майже на 40%) дала значний економічний ефект", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, прозорість процедур закупівель, збільшення числа учасників тендерів, запровадження реальної конкуренції між постачальниками дозволило загалом заощадити 920 млн грн тільки на закупівлях за час роботи нової управлінської команди.

 "Ресурси, які ми отримуємо від підвищення ефективності бізнес-процесів, від усунення корупційної складової в діяльності УГВ, ми спрямовуємо на інвестиції в зростання видобутку газу - заходи інтенсифікації, ремонту зношеного обладнання, впровадження нових технологій. Розвиток української газовидобувної галузі - основа нашої енергетичної безпеки", - зазначив голова ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!