Харківська облрада віддала Звягільському газове родовище

Четвер, 18 червня 2015, 14:29

Харківська облрада на позачерговій сесії в четвер погодила надання надр у користування ТОВ "ЮЗГАЗ" на території Богодухівського та Дергачівського районів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на рішення облради.

"Погодити надання ТОВ "ЮЗГАЗ" надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу і конденсату Володарської площі, розташованої на території Богодухівського та Дергачівського районів Харківської області", – йдеться у рішенні.

Згідно з інформацією Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, ТОВ "ЮЗГАЗ" зареєстровано в Харкові і має сім засновників, серед яких народний депутат від "Опозиційного блоку" Юхим Звягільський (його внесок в статутний фонд становить 700 тис. грн) і депутат Харківської облради, екс-регіонал Олег Шаповалов (його внесок в статутний фонд, як і інших співзасновників – 50 тис. грн).

Крім того, на сесії в четвер облрада погодила також продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Новософієвської площі, розташованої у Богодухівському районі області.

У рішенні зазначається, що умовою погодження є включення в умови продажу на аукціоні зобов'язання підприємства брати участь в економічному і соціальному розвитку територій, а також реєстрацію підприємства, яке отримує спеціальний дозвіл, на території розташування ділянки надр - у Харківській області.

Звягільський - найстарший депутат Ради, колишній член Партії регіонів. Також він контролює донецьку шахту імені Засядька.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!