Японія виділила Україні 1,5 мільярда доларів кредитної допомоги

Вівторок, 19 травня 2015, 20:43

Японія виділила Україні 1,5 мільярда доларів кредитної допомоги на реалізацію низки проектів на підтримку розвитку.

Заступник глави АП України Валерій Чалий провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Японії Ясумасою Нагаміне, повідомляє прес-служба президента.

Як наголошується, Чалий подякував японській стороні за масштабну фінансову допомогу Україні, зокрема виділення 1,5 мільярда доларів кредитної допомоги на реалізацію низки проектів на підтримку розвитку.

"Він також позитивно відзначив рішення уряду Японії про виділення Україні додаткової допомоги у розмірі 316,6 мільйонів доларів для стабілізації національної економіки та на підтримку реформ", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

Крім того, сторони відзначили важливість подальшого розвитку двосторонніх відносин та обговорили стан реалізації домовленостей, досягнутих на найвищому рівні.

"У цьому контексті наголошувалося на важливості завершення країнами внутрішніх процедур, необхідних для набрання чинності угодою між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій від 5 лютого 2015 року", - повідомляє прес-служба.

Також зазначається, що заступник глави адміністрації президента України високо оцінив укладення наприкінці квітня цього року домовленості між урядами України та Японії про надання японською стороною 16,6 мільйонів доларів для реалізації проектів з відновлення соціально-економічної інфраструктури постраждалих районів Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив, що Японія надасть Україні економічну допомогу в розмірі 150 млрд ієн (1,5 млрд доларів) на умовах досягнення Україною угоди з МВФ про економічні реформи.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: