Компанія Гонтаревої скаржиться на "клон"

П'ятниця, 20 березня 2015, 13:28

Група "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU) офіційно заявляє, що не має ніякого відношення до діяльності ТОВ "Інвестмент Кепітал Україна".

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Днями нам стало відомо про існування компанії зі схожою назвою - товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестмент Кепітал України", - сказав керуючий директор групи ICU Костянтин Стеценко.

Згідно з даними, які містяться в Єдиному державному реєстрі, ТОВ "Інвестмент Кепітал Україна" було зареєстровано 5 травня 2014 року в м. Краматорськ Донецької області за адресою: вулиця Орджонікідзе, будинок 27. Його засновники: Мартинов Дмитро Олексійович і Корнієнко Володимир Миколайович.

Основні види діяльності ТОВ "Інвестмент Кепітал Україна": неспеціалізована оптова торгівля, допоміжна діяльність у сфері транспорту, комп'ютерне програмування, рекламні агентства, надання інших комерційних послуг. Тобто зазначені види діяльності кардинально відрізняються від послуг, наданих групою ICU.

"Просимо представників ЗМІ чітко розділяти діяльність групи "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU) і ТОВ  Інвестмент Кепітал Україна"", - сказав Стеценко.

Нагадаємо, Група (ICU) надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування.

Як відомо, Група ICU створена в червні 2006 року. До її складу входять інвестиційна компанія, компанія з управління активами та банк "Авангард". Вартість чистих активів публічних фондів під управлінням КУА "Інвестиційний Капітал Україна" станом на 1 липня 2014 перевищила 329 млн грн.

Донедавна співвласником і головою ради директорів групи була Валерія Гонтарева, яку за пропозицією Порошенко парламент у червні затвердив на посаді голови Національного банку України.

Після цього Гонтарева продала свою частку в ICU, а партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!