США готові допомогти Україні забезпечити вугіллям ТЕС

П'ятниця, 29 серпня 2014, 12:22

США і Україна обговорили можливість поставок американськими компаніями вугілля або замінюючого палива для українських ТЕС.

Про це йшла мова на зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із заступником секретаря США з питань торгівлі Метью Мюррейем, ​​послом США в Україні Джеффрі Пайяттом, повідомляє прес-служба.

Як повідомляє прес-служба Міненерговугілля, головну увагу на зустрічі було приділено проблемі забезпечення паливом українських ТЕС, що виникла в результаті дій бойовиків на Сході України та шляхам стабілізації ситуації. 

"Як один з варіантів вирішення проблеми, сторони обговорили можливість постачання в Україну вугілля або заміщує палива американськими компаніями. Метью Мюррей зазначив, що на сьогодні є пропозиції від американських компаній з поставки в Україну вугілля необхідних марок. Робота по цьому напрямку буде продовжуватися. Також Мюррей відзначив значний потенціал країн у розвитку співробітництва в енергетичній сфері та за іншими напрямами видобуток вуглеводнів, ядерна енергетика, інші)", - сказано в повідомленні.

Реклама:

В ході розмови на прохання американської сторони Продан поінформував про стан та перспективи продовження переговорів у форматі Україна - ЄС - РФ щодо постачання природного газу в Україну і в країни Європи.

Посол США в Україні Джеффрі Пайетт зазначив, що США і надалі підтримуватимуть Україну у здійсненні заходів, що сприяють посиленню енергетичної безпеки країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: