МВС виявило, що в "Укрзалізниці" вкрали 7 мільярдів гривень

Середа, 26 березня 2014, 18:29

МВС спільно з Генеральною прокуратурою проводять ряд заходів щодо притягнення до відповідальності державних чиновників, причетних до розкрадання державних коштів.

Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокімов, передає прес-служба уряду.

"Усі факти про протиправні дії чиновників зараз проаналізовано, зібрано воєдино, і в рамках закону під егідою Генеральної прокуратури проводиться провадження, збір матеріалів, оперативно-розшукові заходи", - повідомив Євдокімов.

Він поінформував, що за останні два тижні розкрито ряд резонансних правопорушень в економічній сфері.

За його словами, до відповідальності притягнуті вищі посадові особи Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, "Нафтогазу України", "Укрзалізниці",керівників двох обласних і 20 районних державних адміністрацій, 5 міських голів і заступників міських голів, 39 голів сільрад.

Зокрема, розслідування виявили розкрадання 7 млрд гривень в "Укрзалізніці", 5 млрд гривень - у Міністерстві охорони здоров'я, 4 млрд гривень - у "Нафтогазі".

"Список осіб, які на сьогодні перевіряються або розшукуються, або ведеться робота зі збору доказів, величезний. На жаль, я не можу його за персоналіями зараз оголосити", - сказав Євдокімов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"