Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

На Ющенка подали до суду за вплив на "газові контракти"

Вівторок, 25 червня 2013, 13:30

На екс-президента Віктора Ющенка подали до суду за переймання на себе компетенції Кабінету міністрів і Міністерства палива та енергетики у 2008 році.

Відповідний позов був поданий до Вищого адміністративного суду України, повідомив "Українській правді" юрист Станіслав Батрин.

"Звернулися з позовом до президента Ющенко, та ставимо під сумнів законність дій президента щодо заборони Олегу Дубині як керівнику НАК "Нафтогаз України" підписувати газові контракти за ціною 235 доларів", - уточнив він.  

"Ми також розглядаємо як протиправні дії Ющенко щодо переймання на себе компетенції Кабінету Міністрів та здійснення управлінського впливу на "Нафтогаз" (перевищення владних повноважень з огляду на ст. 19 Конституції) в процесі укладення контрактів на поставку та транзит газу, видання обов'язкових до виконання директив підприємству "Нафтогаз", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

"Просимо суд: визнати дії президента Ющенко щодо переймання на себе компетенції Кабміну і Мінпаливенерго та здійснення управлінського впливу на "Нафтогаз"… у 2008 році, - протиправними", - зазначив юрист.

Як відомо, Батрин раніше звернувся з позовом до Кабміну та Фонду держмайна щодо визнання недійсними контрактів на поставку газу від 19 січня 2009 року між ВАТ "Газпром" та НАК "Нафтогаз України".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: