Moody's знизило рейтинг дітища Ахметова і Новинського

П'ятниця, 7 грудня 2012, 14:46

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило корпоративний рейтинг холдингу "Метінвест" до рівня "В3", прогноз негативний.

Про це йдеться в прес-релізі агентства, передає "УНІАН".

Як сказано в прес-релізі, Moody's також знизило рейтинг можливості дефолту до рівня "В3" з "В2", а також рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу до рівня "В3" (з оцінкою відшкодування LGD4, 50%). Прогноз по рейтингах змінений зі "стабільного" ​​до "негативного"​​.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Виробничі потужності підприємств "Метінвеста" дозволяють не тільки повністю задовольняти власні потреби в сировині, рідкій сталі і напівфабрикатах, але й забезпечувати значну частину українських і європейських підприємств, а також металургію Азії.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,25%) і група компаній СМАРТ (23,75%) на чолі з Вадимом Новинським.

Як повідомлялося, 6 грудня рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг державних облігацій України на один щабель - з B2 до B3.

В якості причин для свого рішення аналітики Moody's називали слабку інституційну стійкість в Україні, а також дефіцит зовнішньої ліквідності, що збільшує ризики погіршення економічної ситуації в державі в цілому.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!