Баррозу хоче залишити Грецію зоні євро

Вівторок, 7 лютого 2012, 17:38

Президент Єврокомісії Жозеф Мануел Баррозу переконаний, що Греція має залишатися в зоні євро.

Про це президент Єврокомісії заявив у вівторок після зустрічі з колишнім президентом Комісії Жаком Делором, повідомляє агентство УНІАН.

"Ми перебуваємо в дуже рішучому моменті, що стосується майбутнього Греції та майбутнього євро. Ми хочемо, щоб Греція залишалася в зоні євро. Єврокомісія сказала дуже чітко із самого початку, що це - дуже важливо, не лише для Греції, але й для євро і для європейського проекту - зберегти Грецію в зоні євро", - сказав Баррозу.

Він висловив упевненість у можливості знайти рішення для початку другої програми допомоги Греції, і закликав всі політичні сили країни об’єднатися навколо вирішення економічних та фінансових проблем.

"Я вірю, що вартість помилок Греції, вартість виходу Греції з зони євро буде набагато більшою, ніж вартість продовження підтримки Греції. І це дуже важливо", - підкреслив президент Єврокомісії.

Як відомо, Греція та країни-члени зони євро продовжують шукати компроміс для вирішення економічних проблем, з якими Греція зіткнулася на початку 2010 року, коли в країні був виявлений дефіцит бюджету за підсумками 2009 року в 12,7% ВВП.

Останнім часом посилилися розмови про можливість виходу країни із зони євро, а прем’єр-міністр країни Лукас Пападімос уже доручив міністру фінансів оцінити можливі економічні наслідки такого кроку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!