Рада залишила соцгарантії "афганцям" і "чорнобильцям"

Четвер, 20 жовтня 2011, 12:07

Прикінцеві положення щодо скасування соціальних виплат викреслені з закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень.

Це видно з тексту документу, розданого депутатам для голосування за законопроект у другому читанні.

"До набрання чинності законом щодо оптимізації розміру державних соцгарантій з урахуванням доходів держбюджету гарантії виплачуються в розмірах і порядку, встановлених Кабміном в межах видатків, передбачених держбюджетом на відповідний рік", - йдеться у законопроекті

"При цьому розмір державних соціальних гарантій на черговий бюджетний рік не може бути визначений меншим, ніж розмір відповідних гарантій станом на 31 грудня попереднього бюджетного року", - додається у ньому.

Як прокоментував "Українській правді" депутат Тарас Чорновіл, таким чином в законі просто "консервується фактична ситуація".

"Якщо раніше в прикінцевих положеннях відбувалося скасування усіх пільгових законів і Кабінету міністрів давалося право платити кому завгодно і скільки завгодно, на сьогоднішній день ця норма скасована", - заявив він.

"Тобто це означає, що ті ж самі чорнобильці і афганці в наступному році отримають не менше, ніж у цьому, це чітко записано в законі – але це і не дає їм гарантії, що будь-який з їхніх законів буде виконаний повністю або хоча б трошки краще, ніж виконувався дотепер", - зазначив Чорновіл.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!