Секретаря Київради не здивували маски-шоу в гіпермаркеті

Середа, 7 вересня 2011, 15:04
Секретар Київської міської ради Галина Герега допускає, що співробітники правоохоронних органів проводять планові перевірки в офісі компанії торговельної мережі "Епіцентр" у Києві.

Герега запевняє, що вона вже не є співвласником компанії "Епіцентр К". За її словами, з 20 квітня вона не займається питаннями, пов'язаними з бізнесом, тому що займається питаннями Київради на посаді секретаря.

Про це вона сказала "Українським новинам".

"Якщо навіть там і проходять перевірки, я не хвилююсь, можливо, там ідуть планові перевірки. Я не думаю, що там щось особливе відбувається", - сказала Герега."

Вона додала, що щорічно в таких закладах може проходити близько 400 перевірок.

Герега підкреслила, що бізнесом займається її чоловік, який наразі перебуває у відрядженні й про ці перевірки нічого їй не повідомляв.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що на вул. Братиславській, 11 люди в масках зі спецпідрозділу зламали двері у двох офісах, поклали охоронців на підлогу і проводять обшуки.

До обрання секретарем Київради Герега була фінансовим директором ТОВ "Епіцентр К", що володіє мережею сучасних будівельних гіпермаркетів "Епіцентр".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!