Янукович звільнив заступника Клюєва

П'ятниця, 15 квітня 2011, 20:50

Президент Віктор Янукович звільнив заступника міністра економіки Олександра Сухомлина. 

Як йдеться в президентському указі №470 від 15 квітня, Сухомлина звільнено згідно з пунктом 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю - розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу. 

Нагадаємо, прем’єр Микола Азаров відсторонив від виконання обов'язків заступника міністра економіки Сухомлина на час службового розслідування.

Як заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов, розслідування стосується надання Міноборони дозволу на продовження на 2 квартал закупівлі послуг з харчування солдатів у одного учасника.

"Він зараз відсторонений від займаної посади... Він дав дозвіл Міністерству оборони на застосування закупівлі послуги у одного виконавця на суму 621 мільйон (гривень) для 4 фірм без проведення конкурсу на 2 квартал", - сказав Копилов.

За його словами, на початку 2011 року Мінекономіки було прийнято рішення про видачу дозволу на 1 квартал про закупівлю надання послуг з організації харчування військовослужбовців в 1 кварталі в одного виконавця.

Однак Міноборони було дано доручення вжити заходів щодо організації конкурсу з відбору тих, хто буде здійснювати цю послугу у 2, 3 і 4 кварталах.

Сухомлин був призначений заступником міністра економіки в березні 2010 року. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!