Уряд пообіцяв Івано-Франківщині більше мільярда інвестицій

Середа, 6 жовтня 2010, 15:06

В Івано-Франківську віце-прем'єр-міністр Віктор Тихонов підписав угоду щодо регіонального розвитку області між Кабінетом міністрів та обласною радою.

За словами Тихонова, угода дасть можливість розв'язати проблеми Прикарпаття, які накопичувалися роками, повідомляє "Радіо свобода".

Насамперед це реструктуризація промислового комплексу, розбудова і модернізація транспортної та соціальної інфраструктури, запобігання виникненню надзвичайних екологічних ситуацій.

Орієнтовний обсяг фінансування, передбачений цим документом, перевищує один мільярд гривень.

Голова обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк назвав ухвалення такої угоди "історичною подією". Адже це дозволить залучити в область додатково понад 2,5 млрд. гривень інвестиційних коштів.

Серед заходів, передбачених угодою, завершення реструктуризації об'єктів хімічного виробництва, зокрема повернення в державну власність калійного заводу у Калуші, проведення пошуково-розвідувального буріння на території Коломийської газоносної площі, завершення об'їзних доріг в містах Болехів, Рогатин, Заболотів, Івано-Франківськ, модернізація міжнародного аеропорту в Івано-Франківську.

Будуть також виконані роботи з будівництва гірських доріг, доступного житла, упередження надзвичайних екологічних ситуацій.

За словами голови обласної ради Ігоря Олійника, буде розроблена "регіональна карта території", а кошти виділятимуться на конкретні об'єкти тільки за участю громад.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!