Кабмін відноновив валютну ставку до 0,5%

П'ятниця, 5 березня 2010, 17:11
 

Кабмін відноновив валютну ставку до 0,5%

Ставка збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкової валюти повинна відповідати рівню, встановленому базовим Законом України "Про збір на обов'язкове державне страхування".

Ця норма закріплена в постанові Кабінету міністрів від 3 лютого 2010 року, повыдомляэ агентство УНІАН.

"Слова і цифри "у розмірі 0,2%" замінити словами "у встановленому законом розмірі", - такі зміни вносить постанова уряду в Порядок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Як повідомлялося, Пенсійний фонд надіслав у Кабмін листа щодо ставки збору в ПФ з операцій купівлі-продажу безготівкової валюти, у якому заявляє, що цей збір в 2010 році повинен складати 0,5%.

Зокрема, на думку ПФ, це рішення ґрунтоване на тому, що Законом "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" ставку збору з 2008 року встановлена у розмірі 0,5%.

У той же час, доводять у ПФ, що зниження збору до 0,2% було передбачене тільки в бюджеті на 2009 рік.

Таким чином, там вважають, що поки бюджет на 2010 рік не прийнятий, доти ставка збору повинна ґрунтуватися на нормах Закону "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування".Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!