Україну масштабно грабують 300 тіньових структур

Четвер, 18 вересня 2008, 10:17

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко вважає за необхідне розглянути питання боротьби з тіньовими структурами з відмивання ПДВ на пленумі Верховного Суду.

Про це вона заявила на нараді з податківцями у середу, повідомляє агентство "УНІАН".

Тимошенко підкреслила, що звертатиметься до голови ВС Василя Онопенка з проханням винести це питання на наступний пленум, який планується провести в листопаді поточного року.

Прем'єр підкреслила, що таких структур на сьогоднішній день в Україні налічується понад 300.

"Більше 300 компаній масштабно грабують країну, а в нас, вибачте, якийсь у Пупенську суд практично дає індульгенцію їм це робити", - зазначила Тимошенко.

У свою чергу, заступник голови ДПАУ Сергій Власенко зазначив, що боротьба з цими підприємствами йде, проте в деяких випадках викликає серйозні складнощі, зокрема, що стосуються роботи судів.

"Кримінальні справи порушено щодо всіх підприємств, і слідчі дії проводяться щодо всіх, активи описані в усіх підприємств. Ми використовуємо весь арсенал, який у нас є, але станом на сьогоднішній день, я зазначав уже, ці процедури потрапляють у судовий розгляд і ми одержуємо судові рішення, які забороняють нам здійснювати деякі дії, й саме це дозволяє поки що цим підприємствам працювати", - підкреслив Власенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua