Семенюк звинувачує БЮТ у перерозподілі майна на користь Тимошенко

Понеділок, 4 лютого 2008, 14:26

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк вважає, що призначення головою ФДМ представника БЮТ означатиме перерозподіл майна на користь кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Про це вона заявила в інтерв'ю газеті "Товариш", повідомляє прес-служба Соціалістичної партії.

"Я хочу підкреслити - справа не в Семенюк, сьогодні йдеться про рейдерське захоплення трьох конституційних органів влади - Антимонопольного комітету, Державного комітету з телебачення і радіомовлення та ФДМУ", - заявила Семенюк.

При цьому вона наголосила, що "ці конституційні органи закріплені у Конституції, гарантом якої є президент".

"Невипадково Конституція не наділила прем'єр-міністра правом звертатися до Верховної Ради з поданням на звільнення керівників цих органів. Запекла боротьба за Фонд, АМК та Держтелерадіо йде тому, що самі ці інституції відіграватимуть ключову роль у президентській виборчій кампанії", - переконана Семенюк.

"На сьогодні призначення бютівця головою ФДМУ означатиме тільки те, що жодної реприватизації не буде - буде перерозподіл майна на користь кандидата в президенти Юлії Тимошенко", - наголошує соціалістка.

Семенюк також зазначила, що вона - "єдиний голова ФДМУ, який пройшов голосування з першого разу й був підтриманий конституційною більшістю".

"Я хочу запевнити, що я жодної заяви про звільнення не писала", - наголосила вкотре Семенюк.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!