ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут"

Споживачі "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували 2,4 млрд грн за блакитне паливо
Станом на 1 травня 2020 року клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували за газ 2,4 млрд грн. І це незважаючи на зменшення витрат на блакитне паливо у період опалювального сезону, через здешевлення енергоносія та теплу зиму. А також можливість сплачувати за послуги газопостачання у період карантину з дому, за допомогою онлайн-сервісів.
Понад 62 тисячі клієнтів "Дніпропетровськгаз збут" користуються чат-ботом у Viber
За допомогою онлайн-сервісу 7104ua у Viber клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" можуть передавати показання лічильника, перевіряти стан особового рахунку та сплачувати за газ.
Понад 13 тис. клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" користуються чат-ботом Viber 7104.ua
Протягом 2019 року до використання чат-бота 7104.ua в безкоштовному мессенджері Viber приєдналося понад 13 тис. клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут".
Клиенты ООО "Днепропетровсгказ Сбыт" задолжали за газ почти 2,3 млрд грн
По состоянию на 1 декабря 2019 года жители Днепропетровщины задолжали за потребленный газ 2,3 млрд грн. Благодаря активной работе с неплательщиками, с начала года сумма задолженности уменьшилась на 15%, однако долги все еще остаются слишком большими.
Майже 3000 мешканців Дніпропетровщини вже запаслися на зиму акційним газом 
Від початку акції "Твоя енергонезалежність" майже 3000 клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" вже зробили запас газу по літній ціні на опалювальний період.  Більш ніж 80% закупок здійснено онлайн - через "Особистий кабінет". З 9 вересня участь в акції відкрита і для клієнтів, які не встигли розрахуватись за вже спожитий газ, адже завдяки  можливості скоротити витрати на газ взимку зможуть погасити борги.
Нові сервіси "Дніпропетровськгаз Збуту" дозволяють клієнту керувати п'ятьма особовими рахунками
З початку року "Дніпропетровськгаз Збут" впровадив три нових сервіси, які дозволяють клієнтам працювати із п'ятьма особовими рахунками.
З початку року Контакт-центр ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" опрацював 223 тис звернень
За шість місяців поточного року споживачі газу Дніпропетровської області більш ніж 223 тис разів звертались до контакт-центру ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут".
Розрахунки за газ клієнтів "Дніпропетровськгаз Збуту" досягли 94%
Рівень оплати за газ клієнтами ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" досяг 94%. Такі показники вдалося отримати  завдяки посиленій роботі компанії із боржниками та запровадженню нових сервісів, які спрощують сплату за газ. Але навіть після скорочення заборгованості, борг за газ клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" становить 2,6 млрд грн.
"Дніпропетровськгаз збут" отримує лише 2% з ціни на газ для населення
З березня клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" отримують прозорі дані про використання коштів, сплачених ними за газ. Інформація про це міститься в нових рахунках за газ.  
Дніпропетровськгаз Збут на 20% зменшив ціну газу для комерційних споживачів
Протягом чотирьох місяців поточного опалювального сезону ТОВ "Дніпропетровсгаз Збут" поетапно знижує ціну газу для промисловості, бюджетних установ та комунально-побутових підприємств Дніпропетровської області.
Борги за газ перед ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" утворились через зменшення кількості субсидіантів
Заборгованість населення за спожитий природний газ перед ТОВ "Дніпропетровскгаз Збут" станом на 1 січня 2019 року складає майже 2,7 млрд грн. Причинами боргу є зменшення кількості осіб, яким призначені субсидії та подорожчання газу.
"Дніпропетровськгаз збут" повідомив 170 тис боржників про припинення поставок газу
Протягом 2018 року клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" майже в 1,5 рази збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону сягнула 2,8 млрд. грн. Найбільші суми за спожитий природний газ боргують заможні власники приватних домоволодінь.
Підпишіться на наші повідомлення!