З початку року Контакт-центр ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" опрацював 223 тис звернень

Середа, 10 липня 2019 —
За шість місяців поточного року споживачі газу Дніпропетровської області більш ніж 223 тис разів звертались до контакт-центру ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут".
 Найчастіше клієнти консультуються щодо стану особового рахунку та поточної заборгованості за спожитий газ.

Клієнти можуть отримати дистанційну відповідь на будь-яке питання зателефонувавши за номером контакт-центру.

Левова частина звернень до контакт-центру ТОВ "Дніпропетровськгаз" - більш ніж 81% - стосуються заборгованості. Перша п’ятирка найпопулярніших звернень виглядає так:

1. Заборгованість – 181,1 тис звернень
2. Консультації по паперовим рахункам - 22 тис звернень
3. Стан особового рахунку  - 18,7 тис звернень
4. Консультації по роботі Особистого кабінету на 104.ua - 7,2 тис
5. Консультація щодо пільг та субсидій – 1,2 тис

"Для того, аби самостійно контролювати стан особового рахунку, розмір нарахованої субсидії, наявність боргу або переплати, передати показання лічильника зареєструйте свій Особистий кабінет на сайті 104.ua", - розповідає директор ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" постійно працює над збільшенням способів дистанційного спілкування з клієнтами. Відтак, окрім контакт-центру, Особистого кабінету на сайті 104.ua та мобільного додатку 104Mobile для Android, цьогоріч було розроблено ще чат-бот 7104ua у месенджері Viber та мобільний додаток 104 Mobile Light для користувачів iPhone.

Отримати консультацію в контакт-центрі ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" споживачі можуть щодня від 8:00 до 20:00 за номеро телефону 056 79 40 304. Оператори працюють без перерв.

Довідка: ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Придніпрянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №653 від 16 травня 2017 р.).

Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям.

Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ТОВ "Метрополія", ПАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", ТОВ "Катеринославхліб", ТОВ "Снек Експорт" та ПАТ КБ "Приватбанк".

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!