Споживачі "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували 2,4 млрд грн за блакитне паливо

Понеділок, 18 травня 2020 —
Станом на 1 травня 2020 року клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували за газ 2,4 млрд грн. І це незважаючи на зменшення витрат на блакитне паливо у період опалювального сезону, через здешевлення енергоносія та теплу зиму. А також можливість сплачувати за послуги газопостачання у період карантину з дому, за допомогою онлайн-сервісів.
Всього ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували 403 тис. жителів області. З них майже 60 тис споживачів мають борг від 1до 5 тис грн., а 593 злісних неплатники накопичили борги на суму понад 10 тис грн.

"Під час карантину компанія не нараховуватиме штрафні санкції за невчасну сплату послуг газопостачання, адже ми розуміємо, з якими труднощами стикнулися наші клієнти. Водночас просимо споживачів не накопичувати борги, бо мораторій на відключення газопостачання закінчиться разом з карантинними обмеженнями", - говорить в.о. директора ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Надія Савочкіна.

Сплатити за газ дистанційно, не виходячи з дому, клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" можуть за допомогою онлайн-сервісів: мобільних додатків 104 Mobile (для Android) и 104 Mobile Light (для iOS), а еще чат-боту 7104ua в Viber та в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Спеціально для клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" під час карантину спростили доступ до єдиного онлайн-сервісу на сайті 104.ua. Щоб створити Особистий кабінет зараз достатньо скористатися експрес-реєстрацією, а саме: зателефонувати до контакт-центру та назвати номер особового рахунку. Логін та пароль для входу в Особистий кабінет надішлють смс.

Телефони контакт-центрів:

(067) 62 92 104 – для мешканців Кривого Рогу;

(067) 62 63 104 – для мешканців Дніпра;

(067) 00 90 104 – для мешканців Дніпропетровської області.

Довідка: ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Придніпрянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №653 від 16 травня 2017 р.). Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ТОВ "Метрополія", ПАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", ТОВ "Катеринославхліб", ТОВ "Снек Експорт" та ПАТ КБ "Приватбанк".

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!