Понад 62 тисячі клієнтів "Дніпропетровськгаз збут" користуються чат-ботом у Viber

Вівторок, 24 березня 2020 —
За допомогою онлайн-сервісу 7104ua у Viber клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" можуть передавати показання лічильника, перевіряти стан особового рахунку та сплачувати за газ.
Віднедавна рахунки за блакитне паливо доступні у форматі PDF. Щоб сплатити за послугу, треба завантажити документ. Під одним акаунтом у Viber можна зареєструвати відразу п'ять особових рахунків.

"Сучасний ритм життя дуже швидкий і насичений. Людям не хочеться витрачати зайвий час на очікування в чергах. А вайбер-бот – це зручно та просто, особливо, якщо смартфон завжди із собою", - говорить директорка ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь.

Щоб приєднатися до 7104ua у Viber, треба відсканувати QR-код. Чат-ботом вже користуються понад 62 тисячі споживачів ТОВ "Дніпропетровськгаз збут". Серед переваг онлайн-сервісу: миттєва оплата послуг у режимі 24/7, відсутність черг та безпека грошових операцій.

Між тим, найпопулярнішим онлайн-сервісом для споживачів досі є "Особистий кабінет" на сайті 104.ua. Там можна написати повідомлення газовій компанії, замовити зворотний дзвінок Контакт-центру, завантажити та роздрукувати квитанцію на оплату газу, а також відкрити додаткову вкладку "Доставка газу". "Особистим кабінетом" користуються майже 520 тисяч клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз збут".

Довідка:

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Придніпрянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №653 від 16 травня 2017 р.).

Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ТОВ "Метрополія", ПАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", ТОВ "Катеринославхліб", ТОВ "Снек Експорт" та ПАТ КБ "Приватбанк".

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!