ТАСКОМБАНК — у Топ-3 рейтингу надійності банківських депозитів

Вівторок, 5 грудня 2017, 10:00

2 грудня 2017 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" (Україна) підвело підсумки свого дев’ятнадцятого "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів". За підсумками 9-ти місяців 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 3-ю позицію рейтингу, покращивши свій результат на два пункти порівняно з попереднім періодом.

Олексій Беров, заступник Голови Правління АТ "ТАСКОМБАНК", так прокоментував підсумки рейтингу: "Будучи універсальним банком, ТАСКОМБАНК продовжує динамічне зростання та все успішніше посилює свої ринкові позиції по всіх напрямках: у роботі з корпоративними клієнтами, у роздрібному бізнесі, МСБ, електронної комерції, інкасації. У грудні готуємося запустити дистанційне обслуговування підприємців та посісти провідні позиції у роботі з цим сегментом. Ми прихильники довгострокових та довірчих відносин з клієнтами. Чесні та відкриті у відносинах з ними. Завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання. Прагнучи бути для них сучасним банком-партером, інвестуємо у технології, розвиток дистанційних каналів доступу до продуктів та сервісів, модернізуємо продуктові пропозиції під їх актуальні потреби. Вважаємо, що ці принципи роботи у поточних умовах є нашими сильними конкурентними перевагами. А стрімкий ріст бази лояльних до ТАСКОМБАНКУ клієнтів — найточніше тому підтвердження".

За 9 місяців 2017 року ТАСКОМБАНК збільшив статутний капітал на 97,4% до 608 млн. грн. За даними НБУ, прибуток ТАСКОМБАНКу за 9 місяців 2017 року склав 42,49 млн. грн. Більше того, за 9 місяців 2017 року ТАСКОМБАНК зміг наростити чистий процентний дохід на 470,5% — це кращий результат серед усіх 60 банків, що брали участь у рейтингу. За 9 місяців 2017 року дохід ТАСКОМБАНКу перевищив позначку 1,3 млрд. грн.

 

Про Банк:

АТ "ТАСКОМБАНК" — універсальний комерційний банк. Нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує укріплювати свої позиції. Входить до трійки найнадійніших банків за версією видання "Личный счет" та в трійку банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА "Стандарт рейтинг". Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011 р.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!