Фірма з орбіти нардепа Тригубенка завинила державній шахті 50 мільйонів

Вівторок, 26 липня 2016, 13:53

ДП "Вугільна компанія Краснолиманська" судиться із ТОВ "Торгівельний Дім-Ресурс" про стягнення 57,45 мільйона гривень заборгованості, інфляції та пені по договору поставки вугілля.

Про це з посиланням на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14 липня пише "Наші гроші".

Мова йде про договір постачання вугілля від 18 серпня 2015 року. Як стверджує держпідприємство, "ТД-Ресурс" заборгувало 47,26 млн грн. Тож "Краснолиманська" нарахувала ще 3,81 млн грн. інфляційних втрат, 1,01 млн грн. 3% річних і 5,37 млн грн. пені.

6 червня Господарський суд Дніпропетровської області повернув заяву позовнику через несплату судового збору - 206 тисяч грн. (150 розмірів мінімальної заробітної плати, що складає 1378 грн.).

"Краснолиманська" клопотала про його відстрочення. Держпідприємство повідомило, що має на своїх рахунках лише 178 тис грн.

14 липня апеляційний суд скасував рішення суду про повернення позовної заяви. Матеріали справи направлено в суд першої інстанції.

Нагадаємо, "ТД-Ресурс" раніше було записано на харківського підприємця Ігоря Тупікова, який з 23 березня до 1 вересня 2015 року працював помічником у парламенті депутата Сергія Тригубенка ("Блок Петра Порошенка").

Сергій Тригубенко, якого також називають людиною Ігоря Кононенка, контролює певні держенергоактиви в країні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!