Німеччина виділить Україні 300 мільйонів євро - Гройсман

Середа, 29 червня 2016, 19:26

Німеччина має намір виділити Україні кредит на суму 300 млн євро на енергетику, інфраструктуру і залізничне господарство.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "Інтерфакс-Україна".

"Прийнято рішення про те, що ми зможемо реалізувати непов'язаний кредит 300 млн євро, які будуть спрямовані на енергетику, на інфраструктуру, на залізничне господарство", - сказав він в ефірі ICTV.

Як повідомлялося 29 червня 2016 року віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко повідомив, що до України 4 липня прибуде місія німецького KfW для затвердження німецькою стороною проектів з реалізації другої частини незв'язаних фінансового кредиту обсягом 300 млн євро, кошти якого можуть бути спрямовані за цільовим призначенням вже до кінця 2016 року.

Реклама:

У 2015 під час VIII засідання українсько-німецької групи високого рівня з питань економічної співпраці в Берліні був підписаний Меморандум про спільні наміри уряду України і уряду ФРН щодо незв'язаного фінансового кредиту в 500 млн євро і рамкова угодо між Кабміном і кредитною установою з відновлення (KfW) про надання індивідуальних кредитів у рамках німецької Схеми державних гарантій незв'язаного фінансового кредиту (UFK) для України.

У липні 2015 року Верховна Рада ратифікувала меморандум з Німеччиною про виділення кредиту на EUR500 млн на відновлення Донбасу. Згідно з документом, з цієї суми 300 млн євро буде виділено на енергетику, інфраструктуру і комунальні підприємства, і 200 млн - як макрофінансову допомогу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!