Китайська Anbang запропонувала 14 мільярдів за готельну мережу Starwood

Вівторок, 29 березня 2016, 09:51

Консорціум на чолі з китайською страховою групою Anbang запропонував за 14 млрд доларів викупити акції готельної мережі Starwood Hotels & Resorts.

Про це пише РБК з посиланням на China Daily.

Спочатку Anbang призначила суму викупу виходячи з 81 долара за акцію Starwood. Пізніше консорціум поліпшив свою пропозицію до 82,75 долара за акцію, що в сукупності становить близько 14 млрд доларів.

Відповідно до окремої угоди, раніше укладеної компанією Starwood, акціонери Starwood отримають додатково 5,91 долара за одну акцію.

З огляду на це нова пропозиція Anbang означає, що ціна однієї акції становитиме 88,66 долара. Це значно вище пропозиції Marriott, яка готова заплатити 79,53 долара за акцію.

Компанія Starwood - одна з провідних в світі мережа готелів і власник брендів Westin і Sheraton. Вона володіє майже 1300 об'єктами приблизно в 100 країнах. Загальна чисельність її співробітників - близько 188 тисяч осіб.

Anbang - одна з найбільших страхових груп в Китаї. За даними самої компанії, сукупні активи Anbang становлять 1,65 трлн юанів (250 млрд доларів).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!