США виділять Україні 117 мільйонів доларів для протидії агресії РФ

Вівторок, 3 лютого 2015, 09:24

У проекті бюджету США на 2016 рік запропоновано виділити Україні 117 млн доларів для протидії агресії РФ.

Про це йдеться в тексті документу.

"У відповідь на акти агресії Російської Федерації і спроби обмежити вибір сусідніх країн щодо питань зовнішньої і внутрішньої політики, бюджет включає в себе пропозиції для з політичної, економічної і військової підтримки союзників по НАТО та держав-партнерів у Європі", - йдеться в проекті бюджету.

"З метою підвищення стійкості урядів і економік, що стали мішенню для російського тиску, бюджет додаткових 117 млн доларів, спрямованих, зокрема на протидію агресивним діям РФ в Україні, і 51 млн доларів для протидії тиску Росії і дестабілізуючій діяльності в Молдові та Грузії", - говориться у документі.

"Ця допомога буде підтримувати зусилля, спрямовані на зміцнення демократії та врядування, підвищення можливості сил безпеки, зміцнення верховенства закону та антикорупційних заходів, а також сприяння інтеграції в Європейський Союз", - зазначаєтсья в документі.

Окрім того, проект бюджету також передбачає, що США готові виступити гарантом для видачі Україні кредиту в розмірі 1 мільярд доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна і США підписали декларацію про надання Києву кредитних гарантій уряду Сполучених Штатів обсягом $2 млрд.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!