Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

В окупованому Криму скасували сертифікацію українських продуктів

Вівторок, 6 січня 2015, 19:32

В окупованому Криму до 1 червня діють ліцензії українського зразка, навіть якщо термін їх дії закінчився.

Про це на засіданні самопроголошеної Ради міністрів Республіки Крим повідомила "віце-прем'єр" Євгенія Бавикіна, передають "Новини Криму".

За її словами, Рада Федерації Федеральних Зборів РФ схвалила відповідний закон. З 1 червня всі види діяльності будуть розділені на дві категорії - ті, що підлягають обов'язковому ліцензуванню за російськими законами і без отримання ліцензій із застосуванням повідомного порядку.

Повідомний порядок буде застосовуватися для діяльності з надання медичних послуг, знешкодження та розміщення відходів, збереження об'єктів культурної спадщини, розроблення, виробництва, випробування і ремонту авіатехніки.

Реклама:

Крім того, в Криму призупинено до 1 січня 2018 року дію російських норм про якість та безпеку харчових продуктів. Дозволяється продавати продукти з етикетками не російською мовою.

"Не підлягає обов'язковій сертифікації перелік продукції, яка буде сюди ввозитися", - повідомила Бавикіна.

Також спрощено отримання ліцензій на роздрібний продаж алкоголю. Не потрібно надавати документи на право власності та користування стаціонарним торговельним об'єктом, що було перешкодою для багатьох кримських компаній.

До 1 січня 2020 року дозволено використання тимчасових споруд при продажу товарів на ринках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!