Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Moody's: ВВП Росії в 2015 році скоротиться до 5,5%

П'ятниця, 16 січня 2015, 09:03

ВВП Росії в 2015 році скоротиться на 5,5%.

Про це заявили експерти міжнародного рейтингового агентства Moody's, пише "Прайм".

"За прогнозом Moody's, ВВП Росії в 2015 році скоротиться на 5,5%, що знизить економічну активність у Вірменії, враховуючи історично міцні зв'язки між циклами зростання в Росії, зумовленими торговими каналами і перекладами засобів. На Росію припадає 23% вірменського експорту", - йдеться в повідомленні про зниження кредитного рейтингу Вірменії, розміщеному в четвер на офіційному сайті агентства.

При цьому, окремого повідомлення щодо нових прогнозів щодо ВВП РФ Moody's поки не опублікувало.

Реклама:

Кредитний рейтинг Вірменії експерти Moody's знизили з "Ba2" до "Ba3". Даній оцінці присвоєно негативний прогноз.

Раніше заступник глави Мінекономіки РФ Олексій Ведев заявляв, що відомство очікує падіння ВВП РФ в першому кварталі 2015 в річному вираженні більш ніж на 1%.

За підсумками року МЕР оцінює зниження ВВП РФ в 2015 році від 3 до 5% при ціні на нафту від 60 до 40 доларів за барель відповідно.

В кінці 2014 року міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв говорив, що, за попередніми даними, російська економіка в 2015 році може впасти на 3%, якщо ціна нафти буде триматися на рівні 60 доларів за барель.

Поки, проте, нафта значно дешевше цього рівня. У вівторок ціни на Brent і WTI обновили мінімуми з березня 2009 року - 46,4 долара і 44,2 долара за барель відповідно.

Світовий банк днями більш ніж в три рази погіршив прогноз по динаміці ВВП Росії на 2015 рік через стійко низькі ціни на нафту. Згідно з прогнозом СБ, очікується спад на 2,9% замість 0,7%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі:
Підпишіться на наші повідомлення!