Порошенко запевняє, що виконає всі зобов'язання перед МВФ

Субота, 26 липня 2014, 12:03

Україна готова виконати всі зобов'язання в рамках програми МВФ stand-by.

Про це в телефонній розмові з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард сказав президент Петро Порошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Україна готова виконати всі зобов'язання в рамках програми МВФ stand-by. Незважаючи на складну ситуацію в країні, українська влада разом з місією МВФ розробили скоригований подальший план реформ для реалізації програми з метою подальшого узгодження на раді директорів МВФ, яка відбудеться в другій половині серпня", - запевнив Порошенко.

"Глава держави також повідомив про те, що він провів зустріч з Арсенієм Яценюком, головою Верховної ради Олександром Турчиновим та головами фракцій, за результатами якої було погоджено відповідно до процедури провести голосування про довіру уряду для того, щоб підтвердити стабільність команди для здійснення реформ", - додали в повідомленні.

Зі свого боку, Крістін Лагард застерегла українських політиків від популізму і зайвих обіцянок під час передвиборної кампанії, "оскільки в сучасному фінансово-економічному стані України вони не зможуть бути реалізовані".

"Україні необхідно рухатися в рамках тієї програми уряду, яка знайшла підтримку у МВФ і вважається реалістичною", - зазначила вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!