Geely планує збільшити частку на авторинку України

Середа, 27 листопада 2013, 18:54

Група компаній "АІС", планує в 2014 році збільшити частку китайський автомобілів Geely на ринку нових легкових автомобілів орієнтовно до 7,5-8% у порівнянні з очікуваною в поточному році на рівні 7%.

Про це сказав директор дистриб'юторської компанії Geely Андрій Самохвалов, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ринок легкових автомобілів наступного року оптимізму не викликає. Ми очікуємо, що він залишиться на рівні цього року, але плануємо зрости за рахунок збільшення частки. Цього року за підсумками 10 місяців Geely наростила частку майже до 7% в порівнянні з 5,1% за аналогічний період 2012 року і увійшла до трійки лідерів", - сказав Самохвалов.

За його словами, до кінця поточного року компанія планує продати в дилерській мережі близько 15 тисяч автомобілів.

"Наступного року ми очікуємо, що додаткові продажі дадуть Emgrand Х7 і Emgrand 8, виведені на ринок в кінці цього року", - заявив директор дистриб'юторської компанії.

При цьому він додав, що плани на наступний рік досить амбітні, незважаючи на очікуване зниження динаміки приросту частки ринку.

"Треба враховувати той факт, що ми достатньо скептично ставимося до ринку, не бачимо факторів кардинальної зміни і не плануємо вибухового зростання. Відповідно, потрібно розуміти, що чим більше частка бренду на ринку, тим важче досягати чергового зростання", - підкреслив Самохвалов.

У числі чинників, що дозволили Geelу істотно наростити частку, він відзначив і той факт, що на відміну від більшості китайських брендів Geelу не йшла з українського ринку в складні 2009 і 2010 роки, що дозволило закріпитися на ринку і наростити продажі в подальшому.

З урахуванням активного зростання частки Emgrand в продажах Geely, "АІС" прийняла рішення створити розширені автоцентри Geely з двома шоу-румами - Geely і Emgrand.

За словами представника бренду Geely в Україні Тоні Чі, Україна залишається одним з найважливіших ринків для китайської компанії.

"Ми співпрацюємо з "АІС" вже 6 років, і цього року компанія увійшла до числа кращих дистриб'юторів Geely. Наступного року ми плануємо вивести на український ринок нові моделі, і Geely надасть сприятливу ціну для українського ринку", - повідомив він.

Як повідомлялося, зростанню продажів автомобілів цієї марки в Україні сприяє також конкурентна ціна, у тому числі за рахунок збирання на Кременчуцькому автоскладальному заводі, що звільняє від сплати спецмита на імпорт авто, введеної в Україні в квітні поточного року, і утилізаційного збору.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!