Львів дозволив Chevron розробку Олеської газової площі

Четвер, 3 жовтня 2013, 20:39

Депутати Львівської обласної ради на сесії погодили проект угоди про розподіл продукції з компанією Chevron Ukraine BV, дозволивши розробку Олеської газової площі.

За ухвалення даного рішення проголосували 66 депутатів з 95 присутніх, при 59 мінімально необхідних, передають "Українські новини".

Як повідомляється, розгляд питання тривав близько 6 годин.

У проект рішення було внесено зміни.

Як повідомлялося, Україна в 2012 році провела три конкурси на укладення УРП: щодо Юзівської (Харківська та Донецька обл.), Олеської (Львівська та Івано-Франківська обл.) і Скіфської ділянок.

Переможцями конкурсу на розробку Олеської ділянки стала американська Chevron, Юзівської - англо-голландська Shell, Скіфської - консорціум на чолі з американською ExxonMobil (40% , оператор), Shell (35%), австрійської OMV в особі румунської "дочки" Petrom (15% ) і НАК "Надра України" (10%).

Площа Скіфської ділянки - 16,698 тис. кв. км, її територія межує з островом Зміїний. Раніше сумарні інвестиції в Скіфську ділянку було оцінено в 10-12 млрд доларів, прогнозований щорічний обсяг видобутку природного газу - до 3-4 млрд кубометрів, надходження до бюджету - 80-90 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!