Каськів шукає з ким ще освоїти мільярд

Вівторок, 4 грудня 2012, 18:22

Переговори української сторони з партнерами про створення консорціуму інвесторів для фінансування реалізації проекту LNG-терміналу тривають, запевняє Каськів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заявив перед презентацією національних проектів у Тель-Авіві в Ізраїлі.

"У нас щодо участі в консорціумі ведуться переговори з цілою низкою компаній у різних регіонах світу", - сказав Каськів.

Він зазначив, що інцидент з компанією Gas Natural Fenosa не міг істотно негативно вплинути на процес, оскільки документально не фіксувалося те, що ця компанія повинна буде мати якийсь ексклюзивний статус у консорціумі.

"Ніякого ексклюзивного статусу партнерства з Fenosa не було за проектом цієї угоди. Ніяких зобов'язань ні з українського боку, ні з боку компанії Fenosa не було", - сказав Каськів.

26 листопада Україна підписала з компаніями Excelerate Energy LLC (США) і Gas Natural Fenosa (Іспанія) угоду про співпрацю з реалізації національного проекту "LNG термінал".

Компанія Gas Natural Fenosa (Іспанія) мала виступити інвестором реалізації проекту. Проте за кілька годин після підписання договорів компанія Gas Natural Fenosa спростувала свою участь в проекті, заявляючи, що підписант угоди з іспанського боку не є представником компанії.

При цьому сам підписант - Джорді Бонвєї – пізніше в коментарі УНІАН визнав, що дійсно не мав повноважень підписувати будь-які угоди від імені компанії.

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Каськів заявив про готовність піти у відставку, якщо це допоможе прибрати всі бар'єри в реалізації проекту будівництва в Україні "LNG терміналу".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!