Європарламенту рекомендують допомогти Україні з газом

Четвер, 17 листопада 2011, 12:27

Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту рекомендує Європарламенту висловитися за надання технічної допомоги для покращення енергетичного сектора України.

Також комітет рекомендує Європарламенту надати допомогу в переговорах з Росією за умовами поставок газу відповідно до європейських стандартів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Такі положення містяться в проголосованих у четвер в рамках засідання комітету з питань закордонних справ Європарламенту рекомендаціях Європейської комісії, Раді ЄС щодо переговорів з Україною щодо угоди про асоціацію.

Цей текст буде основою для резолюції Європарламенту, яка буде проголосована на пленарній сесії на початку грудня.

"Надати необхідну технічну допомогу в енергетичній сфері для того, щоб допомогти Україні істотно поліпшити і модернізувати свої енергомережі і енергетичну ефективність, і гарантувати, щоб українська влада повністю поважала цілі, закладені у програмі підвищення енергоефективності на період 2010-2015 і продовжували імплементувати інноваційні рішення, щоб вирішити свої енергетичні потреби", - йдеться в положенні проголосованого документа.

Крім того, рекомендується висловитися за надання допомоги українській владі у переговорах з питань поставок газу з Росії, щоб гарантувати, що "торгівля газом між Україною і Росією відповідала європейським стандартам торгівлі та ціни".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!