Тимошенко запропонує свою пенсійну реформу

Середа, 16 лютого 2011, 10:20

Фракція "БЮТ-Батьківщина" 16 лютого представить у парламенті свій варіант пенсійної реформи.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко на прес-конференції у вівторок, пише газета "Дело".

Вона розкритикувала пенсійну реформу, запропоновану владою.

Лідер БЮТ підкреслила, що ця реформа передбачає радикальне погіршення життя людей, що прямо заборонено Конституцією.

Зокрема, вона сказала, що неприпустимо збільшувати пенсійний вік, трудовий стаж, який необхідний для виходу на пенсію і т. п.

Говорячи про урядовий варіант пенсійної реформи, Тимошенко наголосила, що громадянам доведеться працювати значно більше.

"Така собі панщина на Януковича", - підкреслила Тимошенко, додавши, що ця пенсійна реформа фактично запускає машину, яка "буде вичавлювати з громадян останню гривню і ці кошти будуть направлені на обслуговування купки людей в оточенні президента".

Тимошенко зауважила, що її команда хоче допомогти Віктору Януковичу, щоб він не продовжував руйнувати життя людей і тому запропонує свій варіант реформи.

Вона розповіла, що проект закону і концепція пенсійної реформи були розроблені під час її прем'єрства і пройшли всі стадії обговорення, в тому числі з профспілками.

За її словами, цей альтернативний варіант може дійсно створити справедливу пенсійну систему.

Тимошенко висловила надію, що на парламентських слуханнях екс-міністру із питань соціальної політики Людмилі Денисовій дадуть слово, щоб вона змогла представити їх варіант реформи.

Щоб там не було, зауважила екс-прем'єр, вона упевнена, що у її команди, яка знаходиться в парламенті і поза парламентом, вистачить сил, щоб перешкодити втіленню несправедливої пенсійної реформи.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!