ТОВ "Чернівцігаз Збут"

Понад 11 тис. клієнтів "Чернівцігаз Збуту" користуються Viber-ботом 7104ua
За допомогою чат-бота 7104ua у Viber клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" можуть передавати показання лічильника, контролювати стан свого особового рахунку та платити за газ. При цьому під одним акаунтом у Viber є можливість зареєструвати одразу п'ять особових рахунків.
78% споживачів Чернівецькій області мають борги за газ
За перший місяць опалювального сезону клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" майже на 20 млн грн збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість за газ мешканців Чернівецької області перевищила 517 млн грн.
Понад 40 тисяч буковинців розраховуються за газ онлайн
За 11 місяців поточного року більш як 40 тис. споживачів газу в Чернівецькій області розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. Тільки в листопаді онлайн-сервісами скористалися понад 5 тисяч. Зокрема, сума сплачених коштів через платіжні сервіси в поточному році досягла 26 млн грн.
На Буковині монетизовані пільги для 38 тис. споживачів газу
З жовтня 2019 року монетизовані пільги. Надалі, держава надає цю допомогу пільговикам грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв'язку з цим, в рахунках платіж за спожитий природний газ нараховується у повному обсязі без врахування пільгової знижки - тож підлягає 100% сплаті саме грошима.
В Чернівецькій області за газ боргують 71% споживачів
Станом на 1 листопада 2019 року мешканці Чернівецької області заборгували за газ понад 500 млн грн. Це майже на 6 % більше, ніж минулого року.
У Чернівецькій області збільшується кількість користувачів газом
В Чернівецькій області з початку року новими клієнтами ТОВ "Чернівцігаз Збут" стали майже 600 буковинців.
75% споживачів газу на Буковині боргують за газ
Понад 174 тис. споживачів газу в Чернівецькій області мають заборгованість, а це майже 75% від їх загальної кількості клієнтів компанії. Загальний борг жителів області за газ становить майже 500 млн грн. Це на 36,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Жителі Чернівецької області купили понад 1,5 млн кубометрів газу на зиму по літній ціні
Більше ніж 1 тисяча буковинців скористалися оголошеною акцією "Твоя Енергонезалежність" і запаслися газом на зиму за "літньою" ціною 5,99 грн за один кубометр. Загалом жителі Чернівецької області закупили на опалювальний період 1,5 млн метрів кубічних газу. В середньому, один клієнт, що скористався акційною пропозицією, замовив та оплатив 1,3 тис. кубометрів блакитного палива. А з 15 жовтня для них відкривається нова можливість - вони зможуть в онлайн-режимі обирати період, в який їм вигідніше використовувати свій запас.
За липень клієнти "Чернівцігаз Збуту" зменшили заборгованість за газ лише на 6%
В липні попередження про припинення постачання газу отримали більш як 1 тис. клієнтів "Чернівцігаз Збуту". За цей місяць, в порівнянні з червнем, заборгованість жителів Чернівецької області за використаний природний газ зменшилася всього на 6%.
В липні на Буковині в чотири рази зросла кількість відключень боржників від газопостачання
Протягом липня кількість відключених за борги споживачів газу сягнула 356. В І півріччі 2019 року, згідно з дорученнями ТОВ "Чернівцігаз Збут", щомісяця припиняли газопостачання для 100 -120 домогосподарств Чернівецькій області.
Збільшення відключень пов'язане зі значною кількістю боржників — наразі 71% від загальної кількості побутових споживачів в регіоні не сплатили за спожитий газ.
"Чернівцігаз Збут" досяг 92% розрахунків за газ
Рівень розрахунків за спожитий природний газ населенням Чернівецької області, за період січень – травень 2019 р. досяг рекордно високого рівня – 92%. Цей показник значно перевищує показники оплати за інші види комунальних послуг в Чернівецькій області.
Нові сервіси "Чернівцігаз Збуту" дозволяють керувати кількома особовими рахунками
ТОВ "Чернівцігаз Збут" розширив можливості онлайн сервісів. За допомогою чат-боту у Viber 7104ua, мобільних додатків 104 Mobile, 104 Mobile Light для смартфонів і iPhone можна керувати кількома особовими рахунками.
В Чернівецькій області після монетизації зросла заборгованість за газ
На 1 квітня 2019 року борг споживачів газу Чернівецької області сягнув 701,9 млн гривень. Це у 1,8 раза більше, ніж минулого року. Наразі майже 40% субсидіантів не розрахувались за газ.
Майже 23 % клієнтів "Чернівцігаз Збуту" отримають монетизовану субсидію
Близько 100 млн грн готівки, отримають буковинці для відшкодування оплати комунальних послуг, отриманих в лютому. Тому у рахунках за використаний природний газ, спожитий у лютому, вже не враховано нарахувань по субсидії. За статистикою, 80% витрат на комунальні послуги припадає саме на природний газ.
 "Чернівцігаз збут" повідомив 1,3 тис. боржників про припинення поставок газу
Лише за січень 2019 року клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" в 1,2 раза збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону станом на 1 лютого 2019 року сягнула 608 млн грн.
Підпишіться на наші повідомлення!