ТОВ "Чернівцігаз Збут"

Майже 23 % клієнтів "Чернівцігаз Збуту" отримають монетизовану субсидію
Близько 100 млн грн готівки, отримають буковинці для відшкодування оплати комунальних послуг, отриманих в лютому. Тому у рахунках за використаний природний газ, спожитий у лютому, вже не враховано нарахувань по субсидії. За статистикою, 80% витрат на комунальні послуги припадає саме на природний газ.
 "Чернівцігаз збут" повідомив 1,3 тис. боржників про припинення поставок газу
Лише за січень 2019 року клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" в 1,2 раза збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону станом на 1 лютого 2019 року сягнула 608 млн грн.
В 2018 році клієнти "Чернівцігаз збуту" майже на 5% скоротили споживання газу
Впродовж 2018 року ТОВ "Чернівцігаз Збут" поставлено споживачам Чернівецької області більше ніж 281,4 млн м куб природного газу. Це на 4,9% менше, порівняно з обсягами поставленого блакитного палива у 2017 році.
Затверджене Урядом фінансування діяльності "Чернівцігаз Збут" не передбачає сплату комісії банку
Банк вимагає сплати комісійних в розмірі 0,7% від суми платежу – це максимальний розмір комісії - за переказ коштів субсидіантів на рахунок "Чернівцігаз Збуту". Такі витрати дорівнюють третині доходів компанії – адже встановлена Урядом торговельна надбавка постачальника газу складає 0,19 грн за куб.м газу, тобто не перевищує 2,5% від роздрібної ціни.
Підпишіться на наші повідомлення!